Turkey  United Kindom     Genel CerrahiKURUMSALÇocuk SağlığıE-SONUÇ
Hastane Randevu  Doktorlarımız Cevaplıyor  Hastane Bilgi

 

Özel Yalova Hastanesi Bilimin Işığında Atılan Cesur Adımların Merkezi

Özel Yalova HastanesiÖzel Yalova Hastanesi; “Uzmanlar Polikliniği” olarak 1999 yılında hizmet vermeye başlamış olup, 21.06.2006 tarihinde hastane statüsüne geçerek, Yalova'nın ilk ve lider özel hastanesi olması itibari ile bulunduğu bölgede lider konumla olan bir hastanedir.

Özel Yalova Hastanesi, 5355 m2 kapalı alanda hizmet vermekte olup, bütün uzmanlık dallarında, 40'ın üstünde staff hekim aracılığı ile hizmet vermektedir. Yalova'nın merkezinde, 24 saat laboratuvar, radyoloji, ameliyathane ve yoğun bakım dallarında ilk hizmet veren özel sağlık kuruluşu olmuştur. Acil servis ve 1 Reanimobil ambülansı bu hizmetleri desteklemektedir. Özel Yalova Hastanesi 'nde , Faal toplam 77 yatak kapasitesi mevcuttur.Servis yatak sayısı 52 ,gözlem yatak sayısı 14'tür. 3. basamak yoğun bakımda toplam yatak sayısı 25'dir.Dahili-Cerrahi Yoğun Bakım ünitesi (11 yatak) Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi (10 kuvöz),Koroner Yoğun Bakım Ünitesi (4 yatak), 3 ameliyathanesi, 2 doğumhanesi, merkezi medikal gaz ve vakum sistemi, merkezi yangın uyarı sistemi mevcuttur. Ameliyathanemiz her branşta her türlü ameliyatı yapabilecek çağdaş teknoloji ile donatılmıştır.

Özel Yalova Hastanesi, ihtiyaç duyulan her türlü sağlık hizmetini entegre biçimde sunmayı amaç edinmiştir. İnsan odaklı hizmet anlayışı ile güvenilir, bilimsel, etik değerlere bağlı, yenilikçi sağlık merkezi olmayı ilke edinerek, farklı servisleri ve poliklinikleri ile tam teşekküllü bir sağlık merkezi olan hastanemiz, profesyonel ve dinamik personeli ile hastalara ve hasta yakınlarına adil bir yaklaşımla hizmet vermektedir.