Turkey  United Kindom     Genel CerrahiKURUMSALÇocuk SağlığıE-SONUÇ
Hastane Randevu  Doktorlarımız Cevaplıyor  Hastane Bilgi

Basın Bültenleri


Özel Yalova Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Yağmur Atav, Ramazan'a birkaç gün kala beslenme ile ilgili ipuçları verdi.

Devamını oku...
Gösterim: 381


Uzman ekibiyle öncü uygulamalara imza atan Özel Yalova Hastanesi kadrosuna, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Aysel Karğı'yı ekledi. Yalova ve çevre illere sağlık hizmeti sağlayan Özel Yalova Hastanesi, Uzm. Dr. Aysel Karğı ile başarılı hekim kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Devamını oku...
Gösterim: 351


Özel Yalova Hastanesi İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Hakan Akın halk arasında şişkinlik olarak adlandırılan İrritabl (Rahatsız) Bağırsak Sendromu (İBS) hakkında bilgiler verdi.

Devamını oku...
Gösterim: 543


Özel Yalova Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Dr. Mesut Kılıç bel ağrısı tedavisinde spinal enjeksiyonlar ve radyofrekans uygulama tedavileri hakkında açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 547


Özel Yalova Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Melih Cem Börüban Akciğer Kanseri tedavisinde uygulamalara dair yeni gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

Devamını oku...
Gösterim: 380

 

Özel Yalova Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Melih Cem Börüban Akciğer Kanseri tedavisinde uygulan yeni gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

Devamını oku...
Gösterim: 311


Özel Yalova Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Dr. Mesut Kılıç omurga kırıklarında çimentolama yöntemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 301


Özel Yalova Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Dr. Mesut Kılıç Bel Kayması ve tedavi seçenekleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 290


Özel Yalova Hastanesi Radyoloji Uzmanı Dr. Meltem Akkoyunlu, Meme kanserinde erken tanıya dikkat çekerek, dijital mamografi çekimleri hakkında bilgiler verdi.

Devamını oku...
Gösterim: 536


Özel Yalova Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah, Op. Dr. Alp Özçelik meme kanseri farkındalığı ayında meme kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgiler verdi.

Devamını oku...
Gösterim: 356


1-7 Ekim Emzirme Haftası nedeniyle Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hasan Tahsin Şahin, yeni doğan bebek bakımı ve bebeğin anne sütü ile beslenmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 1266


Özel Yalova Hastanesi Psikologu Neslihan Kızılkaya; sonbaha-rın kişiler üzerinde etkileriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 326


Özel Yalova Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Kamile Altın Sü, Kurban Bayram’ında beslenme ile ilgili uyarılarda bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 482


Özel Yalova Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Filiz Ciğerim, polikistik over ve tedavi yöntemleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 365


Özel Yalova Hastanesi İç Hastalıkları ve Hemodiyaliz Uzmanı Dr. Ahmet Yıldırım, sıcakların artması ile sorun olabilecek sağlık sorunları ve bunlar ile ilgili öneriler hakkında bilgiler verdi.

Devamını oku...
Gösterim: 315


Özel Yalova Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Dr. Keriman Akyıldız, depresyon belirtileri ve tedavi yöntemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 295


Uzman ekibiyle öncü uygulamalara imza atan Özel Yalova Hastanesi kadrosuna, Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Orhan Rodoplu’ yu ekledi.

Özel Yalova Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Orhan Rodoplu, ‘Varis özellikle deri altındaki toplardamarların genişlemesi, kıvrıntılı bir şekle bürünerek uzamasıdır.

Devamını oku...
Gösterim: 1927


Özel Yalova Hastanesi Beyin ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Alper Irak, beyin hastalıkları konusunda bölgede lider olma görevini başarıyla sürdürüyor.

Devamını oku...
Gösterim: 588


Özel Yalova Hastanesi’nde 600 gram ve 1600 gram ağırlığında Ka-ya Bebekler dünyaya geldi. Bebek Elif Serra Kaya, 25 gün Yeni Do-ğan Yoğun Bakım Ünitesin’ deki tedavisi sonunda taburcu olurken, ikizi Samet Kaya bebek 77 günün sonunda ailesine sağlıklı bir şe-kilde teslim edildi. Sevda ve Serkan Kaya çifti Uz. Dr. Onur Balcı’ ya, Uz. Dr. Hasan Tahsin Şahin’ e ve Op. Dr. Filiz Ciğerim’ e, teşek-kürlerini iletti.

Devamını oku...
Gösterim: 1047


Özel Yalova Hastanesi genel yoğun bakım ünitesinde takip edilen hastanın beyin ölümünün gerçekleşmesi ile birlikte organ nakli bağışı ile ilgili süreci başlatan hastane yetkilileri ailenin kabul etmesi üzerine dört hastaya umut oldu.
30 Mart 2016 tarihinde ateşli silah yaralanması ile hastanemize getirilen hasta yoğun bakım ihtiyacı sebebiyle, takip altına alınmıştır. 41 yaşında beyin ölümü gerçekleşen hastanın ailesi ile organ bağışı hakkında görüşmeler başlamıştır. Hastanın ailesi organ ihtiyacı olan başka hastalara hayat vermek için organ bağışını kabul etmişlerdir.

Devamını oku...
Gösterim: 544